HTC M7 – następca One X

1 View Comment Off

Samsung kusi Note 7, Motorola – X Phone, więc HTC nie mogło pozostać w tyle.

O ile dwóch wymienionych na początku graczy nie podało do publicznej wiadomości większych szczegółów dotyczących swoich urządzeń, o tyle HTC odsłoniło nieco więcej rąbka tajemnicy. Nowy model tajwańskiego producenta ma być hitem 2013 roku, a jego kodowa nazwa brzmi M7.

High-endowy smartfon HTC będzie kusił przede wszystkim pierwszorzędną konfiguracją sprzętową. Ekran o przekątnej 4,7 cala będzie pracował w rozdzielczości FullHD (1920×1080), co daje nieprawdopodobne zagęszczenie pikseli na poziomie 468 ppi – więcej niż oferowany na amerykańskim rynku Droid DNA. Wewnątrz M7 ma bić czterordzeniowy układ Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,7 GHz, wspomagany 2 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika zostaną oddane 32 GB, jednak można zakładać, że nie będzie to jedyna z możliwości. Ponadto producent przyłoży większą wagę do funkcji aparatu. Matryca 13 Mpix będzie wyposażona w obiektyw o jasności F/2.0 i nowy układ dedykowany funkcjom fotograficznym o nazwie Cinesensor. Zadowoleni będę jednak nie tylko fani aparatów w smartfonach, ale również wielbicie dobrej muzyki. HTC kontynuuje bowiem współpracę z firmą Beats Audio, czego owocem są rozszerzone funkcje odtwarzacza i wbudowany wzmacniacz, którego zalety znają posiadacze dostępnych już na rynku urządzeń HTC i Beats.

HTC M7 to także obsługa łączności LTE i bateria o pojemności 2300 mAh. Wszystko będzie działało pod kontrolą najszybszego obecnie Androida Jelly Bean z nakładką HTC Sense 5.0.

Oficjalna premiera została zapowiedziana na targi MWC 2013 w Barcelonie i chyba nie tylko my nie możemy się już doczekać…

In : Wpisy

About the author

Related Articles

Archiwa