Jak zerwać z chłopakiem?

3 Views Comment Off

Poniżej podajemy kilka skutecznych sposobów zerwania z chłopakiem. Oczywiście ty najlepiej znasz swojego chłopaka i sama musisz wybrać, który będzie w twoim przypadku najbardziej skuteczny.

1. Znudź go sobą. To sposób dobry na zazdrosnych i zaborczych facetów. Jeśli to ty go rzucisz, może próbować się odegrać na tobie. Dlatego lepiej będzie jeśli jego zainteresowanie tobą stopniowo wygaśnie. Zacznij od wyglądu zewnętrznego, ciągle ten sam rozciągnięty dres, przetłuszczone włosy, ta sama mina, do tego zacznij się garbić, efekt gwarantowany, bo mężczyźni to przecież wzrokowcy. Nie śmiej się nigdy z dowcipów, wciąż opowiadaj o tym samym, niech twoją największą pasją będą kolejne odcinki „Klanu”, których nie zapominaj mu relacjonować. Wierzymy w twoją kreatywność.

2. Rozczaruj go. Z pewnością wiesz jakie kobiety pociągają twojego prawie ex-chłopaka i czego od nich oczekuje. Ty bądź ich odwrotnością. Jeśli lubi dobrze zjeść, serwuj mu kanapki z kiełkami i wyliczaj każdą kalorię. Jest niewierzący, staraj się go nawrócić. Jest wierzący i praktykujący? Ostentacyjnie opowiadaj wszystkim, że jesteś ateistką. Jeśli nie lubi jak kobieta przeklina… wiesz co masz robić.

3. Wystrasz go. Najlepiej do tego celu nadaje się uroczyste oświadczenie, ze jesteś gotowa na małżeństwo i 3 dzieci i musicie ustalić termin ślubu. Ponieważ w wyjątkowych sytuacjach mężczyzna, którego chcesz się akurat pozbyć, też mógłby być na to gotowy, wystrasz go czymś innym. Upieraj się, że zabierzesz mamę na wspólne wakacje i opowiadaj mu jakie jesteście ze sobą związane. Możesz też skarżyć się ciągle na nawracające infekcje grzybiczne pochwy itd.

4. Podsuń mu atrakcyjną koleżankę. Jeśli masz atrakcyjną, przebojową koleżankę, której podbijanie męskich serc przychodzi bez trudu, zapoznaj ich ze sobą i pozwól jej być duszą towarzystwa. Być może przypadną sobie do gustu, a wtedy masz problem z głowy.

5. Stopniowo zerwij kontakt. To bardzo często używany sposób. Ustalcie, że dajecie sobie czas, żeby przemyśleć na spokojnie wasz związek. Potem już tylko dbaj, aby wasze spotkania były coraz rzadsze, buduj coraz większy dystans. Możesz wymawiać się brakiem czasu, zmęczeniem, dodatkowymi obowiązkami.

6. Wyjedź na jakiś czas. Nawet małżeństwa posiadające dzieci rozpadają się, jeśli jedno z małżonków wyjedzie na dłużej i wystarczająco daleko, aby częste kontakty twarzą w twarz nie były możliwe. Jeśli w żaden sposób nie możesz się pozbyć swojego chłopaka, po prostu zaplanuj przeprowadzkę. Na przykład do innego kraju w ramach wymiany studentów.

7. Napisz list pożegnalny. Może być w formie maila. Tylko niech to nie będzie notka w stylu: „ Już Cię nie kocham, żegnaj”. Niech to będzie poważny list, jasny i rzeczowy. Nie wylewaj w nim swoich żali i nie obrażaj adresata. Napisz, dlaczego z nim zrywasz i że twoja decyzja jest nieodwołalna. Od momentu kiedy go wyślesz, konsekwentnie zerwij wszystkie kontakty z twoim byłym. Jeśli będzie chciał z tobą rozmawiać ignoruj go.

8. Szczerze porozmawiaj. Wydaje się, że to najprostszy, najuczciwszy i najbardziej elegancki sposób na zerwanie z chłopakiem. Niestety w wielu przypadkach jest to również najbardziej ryzykowny sposób. Wszystko zależy od tego, czy chłopak z którym chcesz zerwać jest na tyle dojrzały, żeby uszanować twoją decyzję. Może przecież zareagować nie tak, jak byś tego chciała. Jeśli zranisz jego męską dumę, będzie się na tobie odgrywać. Jeżeli nadal darzy cię uczuciem, jasne i bezpośrednie postawienie sprawy może sprawić mu niepotrzebny ból, podczas gdy na przykład sposób nr 4, będzie dla niego zupełnie bezbolesny. Pewnie dlatego większość kobiet, które pragną zakończyć swój związek sięga po inne sposoby.

About the author

Related Articles

Archiwa