Kosze prezentowe z alkoholem

12 Views Comment Off

Dla wybrednych
Na pewno każdy z nas miał kiedyś problem z wybraniem idealnego prezentu dla znajomych. Nie jesteśmy pewni co kto lubi, czego potrzebuje i o czym marzy, więc szukamy czegoś uniwersalnego – dla każdego i na każdą okazję. Dobrym wyborem może okazać się nie jeden upominek, ale cały kosz drobiazgów, które będą towarzyszyć obdarowanemu jeszcze długo po otrzymaniu prezentu.

Kosze prezentowe z alkoholem są dostępne w marketach i hipermarketach, stacjonarnie i online. Takie prezentowe kosze cieszą się tak dużą popularnością, że wiele firm zdecydowało się na to, aby były bardziej spersonalizowane. Na przykład zamawiając kosz z winem, możemy wybrać własny nadruk na etykiecie. Ten drobny element sprawia, że prezent staje się bardziej osobisty.

Cena kosza prezentowego zależy oczywiście od jego zawartości. Ze względu na to, że możemy tam dodać niemal wszystko, musimy się liczyć z tym, że dużo więcej zapłacimy za kosz, w którym jest dużo alkoholu i słodyczy, niż za taki wypełniony kawą i herbatą. Przybliżona cena kosza prezentowego z alkoholem to 150 złotych. Najtaniej jest przygotować go samemu – unikniemy wtedy m.in. opłaty za wysyłkę, w przypadku zamawiania kosza w internecie.

About the author

Related Articles

Archiwa