Pełnotwarzowa maska do snorkelingu

12 Views Comment Off

Pełnotwarzowa maska do snorkelingu

Osoby zajmujące się snorkelingiem, czyli obserwowaniem i podziwianiem podwodnego świata potrzebują odpowiedniego sprzętu.

Do podstawowego sprzętu nurka m.in. zalicza się pełnotwarzowa maska do snorkelingu. Wyposażona w zaokrągloną i dużą szybę, dzięki której osoba nurkująca ma zwiększoną widoczność oraz perspektywę w kącie 180°. Podziwianie podwodnego życia, flory i fauny będzie bardziej zachwycające.

Zaprojektowana w kołnierz z silikonu pozwalający na łatwe i szybkie zassanie. Kształt maski bardzo dobrze dopasowuje się do twarzy nurka. Przystosowana także do wykonywania skoków do wody – maska posiada szerokie regulowane pasy, dzięki którym nie spadnie z twarzy.

Nic nie stoi na przeszkodzie w nagraniu podwodnego świata czy zanurkowania do niego. Maska wyposażona jest w specjalny uchwyt do sportowych kamer.

Maska posiada praktyczny system oddychania – dwie rurki. Zastosowanie takiej metody powoduje, że czas nurkowania będzie o wiele dłuższy. Oddychanie pod wodą stanie się bardziej komfortowe.

Pełnotwarzowa maska do snorkelingu produkowana jest z materiałów o najwyższej jakości zapewniających wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Szyba maski tworzona jest technologią AntiFog. Jest to system, który powoduje, że wnętrze maski nie zaparuje podczas większych różnic temperatur lub dłuższego nurkowania.

System DryTop stworzony z myślą o ochronie przed wlewaniem się wody i zalaniem maski od wewnątrz.

Worek dołączony do zestawu ułatwia jej przenoszenie.

About the author

Related Articles

Archiwa