Plug FORCE

5 Views Comment Off

Już za około dwa tygodnie na rynku zadebiutuje kolejny tablet, który pochwalić się może wysoką rozdzielczością ekranu i doskonale znanym już sloganem „jak Retina”. Tym razem będzie to Plug FORCE.

Plug FORCE to naprawdę ciekawy tablet, który będzie posiadał wydajne parametry, a jego cena nie będzie odbiegała on realnej wartości, przynajmniej względem tego, co obecnie obserwujemy na rynku.

Tablet będzie wyposażony w ekran o przekątnej 9,7 cali, który będzie pracował w rozdzielczości 2048×1536 pikseli. Jest to matryca typu Retina Multitouch, która zaoferuje 10 punktowy dotyk.

Ekran zostanie zamknięty w obudowie o wymiarach 240x185x10mm i będzie ważył dość dużo, bo aż 673 gramy. Znajdą się w niej złącza microUSB, miniHDMI, Jack 3,5 oraz czytnik kart microSD. Z tyłu nie zabraknie oczka 5-megapikselowej kamery z autofocusem, natomiast z przodu pojawi się o oczko kamery do wideorozmów. Tablet będzie obsługiwał łączność WiFi 802.11 b/g/n oraz otrzyma wsparcie dla zewnętrznych modemów 3G.

W jego wnętrzu znajdziemy czterordzeniowy procesor Allwinner A31 Cortex A7, taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Do pomocy otrzyma on ośmiordzeniowy układ graficzny PowerVR SGX544MP2 i 2 GB pamięci operacyjnej DDR3. Użytkownicy otrzymają do wyboru wersję z 16 lub 32 GB wbudowanej pamięci, którą jak już wspominaliśmy będzie można dodatkowo rozszerzyć.

Plug FORCE otrzyma ponadto akumulator o pojemności 7000 mAh, który zdaniem producent powinien zapewnić około 7-8 godzin pracy na jednym ładowaniu, które z kolei ma trwać nie więcej niż 3 godziny od poziomu 0 do 100 procent.

Tablet będzie pracował pod kontrolą Androida w wersji 4.1 Jelly Bean, a jego cena została ustalona na poziomie 899 zł. Wprawdzie na rynku można znaleźć kilka smartfonów w podobnej cenie i ze zbliżoną specyfikacją, jednak nie wszystkie oferują ekran w podobnej rozdzielczości i wsparcie dla modemów 3G. Wybór jest trudny, jednak warto przypomnieć sobie, że jeszcze rok temu w podobnej cenie ciężko byłoby znaleźć wydajny sprzęt z choćby przyzwoitym ekrane.

Jeśli jednak w dalszym ciągu nie możecie się zdecydować i macie wątpliwości, czy Plug FORCE Was zadowoli, to wiedzcie, ze kupując tablet na stronie producent, będziecie mieli w przypadku niezadowolenia aż 30 dni na jego zwrot. Realizacja zamówień ruszy 8 maja, a przedsprzedaż już trwa…

In : Teksty

About the author

Related Articles

Archiwa