Teneryfa wycieczki fakultatywne

8 Views Comment Off

Teneryfa – co warto zobaczyć?
Teneryfa to najsłynniejsza wyspa Hiszpanii, mogąca oczarować nas pięknymi widokami i cennymi zabytkami. Chcesz poznać Wyspy Kanaryjskie i ich magię? Wykorzystaj w pełni wypoczynek na tej wyspie.
Wielu organizatorów turystyki na terenie wysp Kanaryjskich kusi ofertami wycieczek fakultatywnych po Teneryfie. Gdzie warto się wybrać?

Jedną z ciekawszych ofert „Teneryfa wycieczki fakultatywne” jest wyprawa na wulkan Teide. To najwyższy szczyt Hiszpanii, świetnie sprawdzający się też w roli punktu widokowego. Inną atrakcją Teneryfy są potężne klify Los Gigantes, przy których znajduje się kameralna plaża. Wypoczynek w takiej scenerii będzie dla każdego nie lada gratką. Wycieczki fakultatywne po Teneryfie warto planować tak, aby odwiedzić miasteczko Santiago del Teide oraz zwiedzić San Cristóbal de La Laguna. To jedno z najstarszych miast na wyspie, warto mu zatem poświęcić swój czas. Dla tych, którzy stawiają na aktywny wypoczynek, nie lada gratką będą wycieczki w Góry Anaga, znane z pięknych widoków.

Lista jest znacznie dłuższa, co wynika z atrakcyjności Teneryfy. Wycieczki fakultatywne po jej terenie mogą się zatem okazać świetną przygodą dla każdego, kto chce poczuć magię Wysp Kanaryjskich i docenić och bogactwo.

About the author

Related Articles

Archiwa